| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Velikonoční pondělí na pohotovosti

Take si myslim, to, co napsala Jaga. Ja take pracuji ve zdravotnictvi. Jsem zdrav. sestra v jednom akutnim spitale ve Svycarsku.K nam do ambulance chodi i v dobu, kdy prakticky lekar stale jeste ordinuje, take vselico. Napr.pred par dny nam volala matka o pul treti rano, ze jeji rocni syn ma teplotu. Kdyz jsme se ji ptali, jak vysoka teplota je, rekla, ze nevi. Bylo videt, ze komunikace s touto mamou, ktera neovladala jazyk, bude tezka. Prisla na ambulanci a zjistilo se, ze se jednalo jen o jeji dojem, ze dite ma teplotu... teplomer doma totiz vubec nemela... take prichazeji rodice s detmi, ktere jako miminka rvou hodiny a hodiny a rodice si zkratka nevedi rady... pak se citi lip, kdyz dite prohledne lekar a zjisti, ze je vse O.K....nikdo by si zde nedovolil, zlehcovat situaci. Lekari a jiny zdrav. personal jsou tu pro pacienty a ne naopak!!!!
Take se mi uz stalo,ze jsem prisla k nam na ambulanci, kdy jsem byla presvedcena, ze syn ma minimalne silne pohmozdenou nohu, pote, co spadl z kola. Nemohl na ni doslapnout a silene jecel.. nalozila jsem ho do auta a jeli jsme k nam do nemocnice. V ambulanci se mel na nohu postavit! Postavil se a nejen to, utikal sem a tam a ja jsem se citila jak nekdo, komu preskocilo, i kdyz jsem lekare dobre znala...domu jsme odchazeli stastni, ze to nic nebylo.Ale neco takoveho se snad muze stat kazdemu ne? A lekar by si nemel dovolit to zpochybnovat!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.