| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Velikonoční pondělí na pohotovosti

Milá paní Hanko,
souhlasím s vámi v tom, že je těžko soudit jiné zaměstnání, pokud ho dobře neznáme. Na druhou stranu, laici prostě takové znalosti jako lékaři nemají a mít nemohou a je to tak v pořádku. Pokud by tomu bylo naopak, nechodíme k vám, lékařům... Já osobně se snažím také pohotovosti nevyužívat často a velmi mě zlobí ti, co ji zneužívají, vždyť v té době mohou být někde mnohem potřebnější. Jenže.... jsem astmatik, a tak se mi opravdu občas stane, že tu pomoc využít musím, byť velmi nerada. Já taky chodím do své práce, kde nemohu ukazovat obchdoním partnerům, že mi zrovna v noci celou noc brečelo dítě a já jsem nevyspalá, mám toho jeěště hodně před sebou a oni mě otravují atd... Souhlasím s názorem, že pokud služby vnímají lékaři na tolik negativně, nemají v té profesi co dělat. Je to specifická profese a ikdyž jsou jen lidé, je to poslání, oni slíbili a zavázali se k něčemu, co potom prostě musí plnit. Jinak se samozřejmě přimlouvám, za zlepšení jejich podmínek na práci, mnohdy i finančních, to ano.
Ale je to v lidech, jsou lékaři, kteří slouží mnoho hodin nonstop a i přesto jsou nejen lékaři, ale především lidmi... Těch já si neskutečně vážím a před nimi se skláním až k zemi...Ti ostatní ... nevím, nevím, ale jsou placeni z kapes nás všech a nejsme tu my pro ně, ale oni pro nás....
Hezký den a co nejméně návštěv lékařů a pevné dzravíčko všem!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.