| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Velikonoční pondělí na pohotovosti

Soudit?
Nesoudila jsem tě a přímo do příspěvku jsem psala, že si uvědomuju, že moje reakce je nepřiměřená (že to je můj vlastní pocit hořkosti) - nicméně, prasátko, opravdu to jsou hraběcí rady, "tak bojujte". Co si jako myslíš, že tady spousty lidí ve zdravotnictví dělají, než že bojují aby se něco zlepšilo, ale je jim to na dvě věci, fakt je toho příliš mnoho, co o tom vím, než abych ti to mohla napsat do příspěvku v diskusi, ani ne do jednoho nebo deseti nebo sta mailů - prostě je vidět, že vůbec nic nevíš o tom, jaká situace ve zdravotnictví je. Ano, samozřejmě je naprosto logické, pokud dochází k zneužívání pohotovosti, zavést nějaké opatření, které by tomu bránilo, například poplatek - jenže v českém zdravotnictví se nedělají logické věci a spousta lidí už na boji proti těm větrným mlýnům nechává svoje vlastní zdraví a psychickou pohodu a k téměř ničemu to není - třeba deset let bojujou o věci, které jsou jinde běžné a které by systému ušetřily spoustu peněz, prospěly by pacientům, zlepšily jejich kvalitu života, ale celých těch deset let to opakovaně někdo znovu a znovu smetá ze stolu, chce nová doplnění a nové údaje, oni je dodají, ale všichni vědí, že to z toho stolu znovu smetou...
Proto jsem reagovala jak jsem reagovala. Protože prostě nevíš, co se děje, a jak moc a s jak malým výsledkem lidi bojujou.

MMCH nemám pocit, že v ČR nejde změnit nic. Kdybych ten pocit měla, tak tu asi nejsem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.