| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Henri prdíky budou asi návdavek k tomu, co nás teď s malým trápí - má přehozený den a noc, navíc se kroutí a krabatí čílko, že mám strach, aby nedostal infarkt, obličejík poškrábaný a nehty prý zatím šmikat nemáme... Dnes jsem se konečně dostala k bedlivějšímu nastudování materiálů k šátku, píšou, že úvazy Kolíbka lze používat od narození, tak to možná zkusím v době, kdy bude mít tak hodinu před kojením. Dle rady dětské MUDrlantky kojím přes den v intervalu 2,5-3 hod., než si přivykne rytmu, tak vždy min. tu hodinu před baštěním probrndá (v lepším případě - jinak PROŘVE :-) Mělo by mu být i teplo - teď je jen v košilce a zavince s péřovou vložkou, když šátek prubnu doma, snad mi v jen košilce neprochladne.

Janko s tím vkládáním to bude rachec. Kamarádka - matka praktikantka mi říkala, že největší řehole byla uvázat dítě na těle, předpřivázat si ho dopředu u šátku prý nelze. Asi se to bude muset odzkoušet, budu-li mít na to nervy, protože předpokládám, že bez řevu se to neobejde :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.