| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahóój!!
já jsem sem teďka nakukovala každou chvilku a říkala si, že už možná.. :o)
a taky že jo

moc se vám povedl (;oD)
a pěknej macíček.. skoro 4 kila.. ale na těch fotkách ani nevypadá nějak "oplácaně" (co si ještě pamatuju, tak se mnou v porodnici byli na pokoji dva taky takoví čtyřkiloví chlapíci a to byly docela kouličky :)
No a povídej(alespoň chvilku času najdi a poděl se, prosím prosím :), jak to zvládáte? Co malej/velkej (=starší bráška:)? zvládáš to i s ním? já jak tu teď občas hlídám, tak jsem na tebe myslela, že to teďka takovýhle třeba budeš mít "pořád" a řeknu ti, že jsem šťastná, když na chvilku spinkají oba :) Jo ale tak jsem tím zjistila, že Kryštof už docela dobře chápe a že se s ním už dá někam jít pěšky(že mi podá nějakou věc, když se zrovna věnuju druhýmu a něco potřebuju a tak..). Takže jsem byla takhle už s klukama i na poště a v lékárně (jeden v kočáru a jeden za ruku). Ale já jsem to slavila, jako moje velké vítězství.. ty to fakt takhle budeš mít pořád! ty jo, budu se muset přijet na vás podívat. promiň, ale hrozně mě to zajímá :oD

tak holka, držím ti moc moc pěsti, ať to dobře zvládneš a ať máš čas i někdy na sebe. (a na manžu:) a ať ti pomáhá! :)

měj se krásně překrásně a pozdravuj oba malý klučíky
ahoj bet



můj kryštůfek má pruhovaný tričko :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.