| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bety děkuju za pochvalu.No je fakt že "oplácanej" moc nebyl a ani není.Myslím že Honzík byl tlustější.A to měl o 15deka míň.
Jinak jak to zvládáme.Začátek byl hroznej co ti budu nalhávat.Pavel ke všemu odpoledne chodíval do práce a to jsme dávno před porodem byli domluveni že bude mít dovču i šéf s tím souhlasil ale skutečnost byla jiná.Šlo tu hlavně o to že když začal plakat Péťa začal i Honzík a to teda byl děs.Ale už si zvykl a dalo by se říct že to jakoby ignoruje.
Dneska jsme měli premiéru na babyboardu.Nevěřila bys ale malej na tom skvěle stál a ani neměl potřebu jakkoliv utíkat.Až asi na dvě menší nehody v zátočině kdy jsem to neodhadla tak to bylo skvělý.

Jinak nekojím malej to postupně vyblinkával a pak chtěl znovu a to už udržel.Jenže tolik času bohužel nemám a navíc je toho mlíka škoda.Tolik se mi taky nedělalo abych mohla dát dvě dávky.Je to škoda já vím ale kdybych měla jen jeho tak se tomu věnuju ale takhle.Takže střídám Nutrilon se Sunarem a jsem spokojená jak já tak i malej.

Hele není to vajíčko co v něm kluci jsou z Ikei?Myslím že jsem ho tam jiné barvy viděla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.