| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice

Ahoj Evi,
no jasně rozumím ti velmi dobře.
Já uznám klidně i tu gramatiku,na tom však nic není a já přiznala že nikdo není neomylný.........taky to bylo špatně ale za to já nemohu já na můj dopis neodepisovala.
Taky chci podotknout že já nezačala vulgárně !!,nic víc jsem nenapsala než ta Hekárna a byla jsem prostě slušná a ještě ta mamina poděkovala nám dvoum maminám za radu,tak vůbec nechápu proč to řešil někdo jiný,ale to je jedno tebe tím nechci zatěžovat.
To co jsem napsala to byl fakt o kterém zase vím já a mám na to prostě jiný názor.
Šternberk se sice polepšil teď co se týká nově vybudovaných pokojů a tak,ale mě jde hlavně o to že na komplikace nejsou tam připraveni a to si myslím že je velmi důležitější............nemyslíš?
Já přeji každé mamince jen a jen dobrý porod a nechci ani pomýšlet na kompilkace co mohou být s tím spojené, ale někdy se to stává a pak může být i zle...ale na toto téma se nechci ani bavit je to pro každou maminu špatý rozhovor.
V každém případě pokud čekáš miminko, tak ti přeji pěkný nekompilkovaný porod, krásné miminko a hlavně to zdravíčko toho totiž nikdy není dost
Pa Hela

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.