| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážené a milé sestřičky,
abych "nepomlouvala" jako některé maminky, adresuji svůj názor přímo Vám. V ČB porodnici jsem postupně prošla oddělení rizikové, porodní a neonatologické a narazila jsem na sestry výborné, průměrné, horší i strašné - jako je tomu asi všude, kde jsou lidé. Porod je však událost, kdy tzv."srážka s blbcem" bolí více než kdy jindy a bez nadsázky zanechá stopy na celý život. Dovolila bych si proto na Vás apelovat, abyste pochopily, že ač pro Vás každodenní chleba (a uznávám, že těžký), pro novopečené maminky je to životní zážitek plný emocí a podle toho by se k nim mělo přistupovat. Každý má určitě jiná kritéria, ale mně osobně je celkem jedno, zda dostanu erární pleny nebo si je budu muset donést, ale velice mne znechutí, když se mnou někdo jedná jako s chovankou výchovného ústavu, která je tam za trest. (Za zmínku stojí, že z řad lékařů jsem se s takovým přístupem nesetkala ani jednou.) Snažte se prosím nemyslet jen na biologické funkce matky a dítěte, ale také na to, jak se psychicky cítí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.