| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Alimenty zpětně

Jsem rozvedená.Se svým současným přítelem mám syna, kterému je 8 let.Bydlíme ve služebním bytě, který patří přítelovy. Od 1.10. Pracuji mimo město.Denně dojíždím do práce a strávim tak dve hodiny cestováním. Nájem za byt platí přítel ale veškeré náklady co se týče syna a chodu domacnosti platím ja.Chci odejít od svého přítele se synem, ale přítel mi vyhrožuje, že budu doplácet za nájem po dobu co jsem tam bydlela. Synovi jsem založila stavební spoření, které letos končí.Ráda bych ho ukončila a použila našetřenou častku ke koupi bytu. Byt stojí poměrně dost peněz a ja si budu muset brát uvěr.
Přítel mi to podepíše jenom pod podminkou, že všechen majetek, který jsme nabyli po dobu soužití mu nechám. Syna objednal k psychologovi. Syn to docela těžce nese, neví pro koho se má rozhodnout. Chce zůstat ve městě kde má kamarády, školu, kroužky... Přítel celou situaci hází na mně, ja za všechno můžů. Je vojenský důchodce a je bez práce dva roky.Dost často dochází ke slovním potýčkám a urážkam ve smyslu: že jsem přiživník, nic nedělám,jsem hloupá, ať táhnu, že je to jeho byt. Jednou došlo k fyzickému napadení. Mám z nej strach.Co mám dělat? Byla bych ráda aby muj syn netrpěl a ja byla v klidu. Chci bydlet ve mestě kde pracuji.Není to na denní dojíždění a chci se věnovat synovi. Jsem státní zaměstnanec a výše mého platu mi umožní žít se synem. Moc děkuji. pani Beáta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.