| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě jako svědek intimností

No u nás doma rodiče nazí nikdy nebyli (to prosím neber jako že bych to myslela zle, nic proti tomu nemám a s manželem někdy doma neoblečení chodíme), prostě proto, že jsme byli vícegenerační soužití a s babičkou a dědou k tomu by to asi bylo trochu na pováženou :o) Taky jsem z jižní Moravy, dveře se v našem domě dodnes nezamykají a občas přejede nějaká ta návštěva či tetka ze sousedství a tito lidé mají u nás vstup volný, tj. nezvoní a nečekají, až někdo přijde otevřít... nám to takto vyhovuje a tak nás nikdy nenapadlo chodit nazí po domě... taky člověk tráví dost času na dvoře a na zahradě a to už vůbec nevím, jak bychom měli řešit... to si budu se sousedkou povídat přes plot nahá... nebo se budu muset oblíknout pokaždé když si půjdu na zahradu pro mrkev... no prostě nazí jsme nechodili :o))... v bytě je to něco jiného.
Na nudapláž jsme nechodili (jako asi většina lidí) - opět nic ve zlém, prostě jsme radši jezdili na kole :o)
No a všichni bratranci jsou o 10 a víc let starší než já, takže společné nahaté koupání se čtrnáctiletými "muži" se v mých dětských letech taky logicky konat nemohlo.
Svého tátu jsem taky nahého neviděla, ostatně já si ho moc neužila ani oblečeného... naši se brzo rozvedli.
Čili tím chci říct, že jsem byla ochuzená o poznání těchto "tajů" v kruhu rodinném a holt jsem neměla jinou možnost než se poučit ve školce...
Přesto jsem myslím již tehdy správně pochopila, co je to soukromí a moje další poznávání těchto oblastí se odehrávalo až v příslušném věku.
Jenom chci říct, že je podle mne hodně dětí, pro které je opravdu ve školce jediná možnost, jak se s tímto seznámit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.