| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, jo Mirco, vim o cem mluvis, mama svatek i narozky v zari, jen jsem netusila, ze Krystofovi jsem to take udelala a Karolinka snad nebude mit narozeniny stejny den, jako Krystufek. budu ji v sobe drzet zuby nechty ;o].
Fuj, tady je dneska hnusne. Rano to vypadalo na slunickovy den, dala jsem se do uklidu a prani v 9 jsme meli s Krystufkem vsechno hotovo a ejhle, venku kaboneni. Sli jsme na 2 hodinky an vychazku a zmokli jsme, nakonci uz jsem Krystufka nesla a pekne me boli brisko, to uz druhy den, i kduz po ob idku odpocivam. Asi uz nemuzu delat nejake veci s Krystufkem, jako driv....ze bych byla tehotna? :o]Mirco, kolik jsi od zacatku pribrala?
Mne dneska nejak vydesil mail z rodinky, ze ted bych mela tak tydne nabirat 0.5kg, to bych do porodu byla jako sud!!!! Zatim mam nejakych 6 az 7 kilicek navrh a rikam si, no je to holcicka, tak snad to se 2 pak rychle shodim a fakt nejim tak jako u Krystufka, to jsem jedla porad. Ted uz mne boli zebra, kdyz si sednu i na wc a nemzu curat v lese na cupacku. Mozna vam to prijde smesne, ale ja takhle chodim dost na wc, kdyz jsme cele dny venku a ted to mam problematicke a na stojaka jako chlap to neumim ;o].
No a za tyden a kousicek jedeme na tyden autem do te Italosky {pisu Italie, ale jedem zase kolecko, Rakousko, Svycarsko, mozna Francie, nejake Alpy a pak Italie a domu}. uz to chci mit za sebou, tesim se tam, ale to jezdeni v aute mne moc nelaka ;o{. Jsem nejaka ufrflana.
Takze nikdo jiny se k nam na 1.6. neprida do ZOO? Jdeme jen ve 3? Kato, tak co mam vzit detem? ovoce, sladkost, neco???? UUUU

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.