| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak poznat domácí násilí

Myslím,že tohle za potřebí nemá nikdo.Co tě u něj drží?Kritizuje každý tvůj krok,omezuje tě,synovi se nevěnuje,je pořád pryč.On tě normálně deptá!Je to despota s kterým nestojí,abys ztrácela čas.Žiješ jen jednou a aby ses pak třeba ve 40 letech neotočila zpátky a nelitovala, jak si své mládí,svá nejlepší lěta věnovala někomu, kdo za to vůbec,ale vůbec nestál.A pak třeba potkáš někoho kdo by za to stál ale potkáš ho právě až v těch svejch 40 letech a budeš litovat,žes tohohle partnera neopustila dřív a nepotkala toho fajnovýho dřív aby sis s nim mohla užít ještě ty mladší léta svého života.
Prožívám něco podobnýho,v některých tvých slovech se úplně ztotožňujeme.Taky mi vymlouvá každou kamarádku,je furt pryč dceři se věnuje ale míň než by měl jako správný otec.Jsem doma prakticky služka a on přece naní baba aby mi s něčím pomohl.Je to muslim,takže já i má dcera (později,je jí teprve 7měsíců) máme zakázaný vepřový,ale ne jen maso ,to se týče i paštik,salámů všeho v čem je i třeba malý podíl vepřového.Bojovala jsem s ním za to rok,vzdala jsem to.Nebude mě tolerovat v ničem já jeho musím ve všem.
Divíš se asi jak ti zrovna já můžu radit když jsem sama pěkně v prd... ale je to v tom,že vím moc dobře co mám dělat,jen nemám odhodlání a nedokážu pak v něm setrvat,odešla jsem třikrát a pokaždý mě prosil,sliboval..vrátila jsem se.Asi to chce ještě čas než budu odhodlaná a nic už pak se mnou nehne.
jestli si chceš pokecat tak napiš na můj mail. Budu ráda.
jitakohi@centrum.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.