| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou

Musím moc pochválit a poděkovat milým sestřičkám, lékařkám i uklizečkám za velmi přátelskou atmosféru, kterou jsme tam zažili při porodu 2.syna. Jelikož bydlím 50 km od Kadaně,po 1.porodu"klasic.způsobem" jsem měla jasno, že takhle už tedy ne, vyhlédla jsem si CAP( Centrum akt.porodu) v Kadani. Sestřička nám sdělila, že je ale nutno absolvovat předpor.kurs. Jelikož nám to ale kvůli vzdálenosti nevycházelo, nabídla se, že nám dá individuální hodiny. Skutečně se nám věnovala a my prošli kursem v rodinném duchu. Podotýkám, že to nebylo za žádný příplatek! V den porodu byl na odd.cítit klid,po přípravě jsme šli s mužem na CAP s tím, že jestli se na to nebudu cítit, klidně lze skrz sesternu přejít na sál s polohovacím lůžkem. Co chvíli sestřička nakoukla, změřila, prohodila pár přátelských slov a já zatím dle libosti střídala sprchu, vanu (měla jsem povoleno i uvolňovací olej!), balon a zkoušela, co mi asi bude připorodu příjemné. Zda právě ta vana, či porodní stolička, vak nebo rodit vkleče. Nakonec se mi zazdál vak- můžete si ho totiž dle libosti"vyvrtět". Navíc muž při porodu seděl na vaku za mnou,objímal mě a dodával sílu. Vnímala jsem citlivou atmosféru, klid. Malý se narodil pod dohledem mladé sestřičky, lékařka přihlížela. Trochu mě zašívali, ale věřte či ne, když jsem si odležela 2h, miminko po boku-vůbec při produ nezaplakal, a najedla se, chodila jsem velmi zčerstva po chodbě a říkala si- mě nic není, já už chci domů a opravdu jsem se cítila fit.Po 1.porodu mě šití pálilocelou noc, bolestí jsem nespala a sestra jen pokrčila rameny.Teď čekáme 3.mimi a Kadaň je pro mne velký favorit. Dobrý porod je skvělý start k
tomu být ráda mámou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.