| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou

Do Kadaňské porodnice jsme s manželem chodili na předporodní kurzy,které vedla vrchní sestra pani Kandelová.Tímto jí děkuji za výbornou přípravu.Ale skutečnost byla jiná.Po osmi hodinách předporodních bolestí,kdy jsem byla otevřená jen na 6cm jsem se cítila už naprosto nyčerpaně a požádala jsem sestru o pomocnou pilulku,o kterou jsem si dle vrchní sestry mohla klidně říci,pokud bych měla pocit,že to nezvládám.Sestra jen suše konstatovala,že to zvládnu a vůbec se se mnou nebavila.V bolestech jsem celkem strávila téměř 12hodin.O pomoc sestře jsem říkala třikrát,naprosto bezvýsledně.Když už byla malá konečně venku,okamžitě jí odnesli i přez to,že jsem si před porodem vyžádala(a bylo mi přislíbeno)aby mi byla přiložena.Po porodu ty dvě hodiny,co jsem strávila ještě na sále jsem je strávila v neskutečných bolestech,kdy jsem žádala sestru o něco proti bolesti.Bylo mi řečeno,že se na bolest nic nedává.Pak se byla na mne asi ještě dvakrát podívat a optat se,zda je mi lépe.Bolestí jsem se nemohla už ani hnout,říkala jsem,že to tlačí na konečník,ale sestra jen řekla,že z konečníku nekrvácím a odešla.Po převozu na pokoj,kdy mne viděla sestra z dětského,že jsem v neskutečných bolestech a nemohu si ani lehnout na postel ihned zavolala lékařku,která mne prohlédla a nařídila převoz na sál,kde jsem prožila největší bolest v mém životě,protože mne prý nemohli uspat,tak mi nějaký ten lékařský zákrok dělali za plného vědomí.Mohu říci,že v Kadaňské porodnici jsem si sáhla na skutečné dno psychické i fizické a tudíž ji nemohu nikomu doporučit.Snad těm,co mají bezproblémový porod.Tímto i té sestře,jméno bohužel neznám,velice děkuji,za prožití nejhorších dnů mého života.Dcerka je však zdravá,tak se snažím na tento zážitek co nejdříve zapomenout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.