| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to je dost ošklivý dívat se na malý dítě jako na poddanýho.
Já zastávám názor že je to rovnoprávný člen domácnosti jako dospělý, jen má určitá specifika dle věku, takže se na něho nesmí klást zbytečný nároky,a musí mít pohodový dětství ale ani z něho vychovávat skleníkové dítě viz. moje švagrová-v pokoji musí být neustále teplota 30 C, nejdřív ho umyje převařenou vodou-a pak šup s ním do vany(jakej to má smysl teda nevím, ale proti gustu...).
Nikdo cizí na něho nesmí sáhnou či dýchnout-ale zato se na něho musí všichni dívat jak na svatej obrázek a obdivovat, obdivovat a obdarovávat.
Když je ospalej a chce ho vzít do kočárku ven a on řve jak když ho na nože berou tak si s ním nejdřív popláče a samozřejmě pláče i babička-chudinto malá nám se nechce oblýkat, no vydrž milášššku, neplakej a slzičky jim jen kanou.Mám trochu obavy co z něho bude.
O těch prupovídkách při přebalování ani nemluvě-tak se podíváme ńa to naše veličenstvo(má na mysli přirození) no my ho máme tááák veliký, budliky budliky a už ho ta pusinkuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.