| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milé dámy doufám že vám nevadí že vám do diskuse zasahuje mužskej ale po přečtení mnoha odpovědí mě celkem mrzí jak hádavě a urážlivě tyto diskuze probýhají!!!! Myslel jsem že bych zde mohl nalézt něco užitečného ale až na světlé připady tomu tak zatím není. Jako budoucí otec snad, zatím 10 týden zde hledám nějaké rady pro svou skoroženu která chudinka už 5 týdnů bojuje s dost těžkými nevolnostmy a má snad všechny možné těhotenské nepříjemnosti?!Ale zatím jsem zde nenašel mnoha rad pro budoucí otce a co oni mohou pro svou partnerku udělat, jak oni mohou co nejlépe pomoci aby jí alespoň trochu ulehčili, ale ani žádné jiné rady pro mužský jak se oni mají vyrovnávat se stresem v těhotenství a nemyslím tím zdaleka jen stres z nedostatku sexu ale tíhu odpovědnosti atd.. Já například si myslím že nejsem snad.. žádný ořezávátko ale po 10 týdnech těhotenstvý už mám odskoušeno jak asi chutná šestinedělní celibát a nikdy bych nevěřil jak může s chlapem zamávat když vidí svojí partnerku na které mu opravdu moc záleží a které by snesl i modré z nebe ja už 6 týdnů trpí a on může jen bezmocně přihlížet a nemůže pomoct. Zatím to trvá a už teď se zdá že tomu snad nebude konec. Za šest týdnů ani chvilka klidu ranní nevolnost absolutně celodenní večer když přídu z práce jí je nejhůře tak moc že nesnese ani moje pohlazení a teď raďte... takhe pocuchaný nervi jsem v životě neměl. No teď alespoň vyběhávám vše okolo svadby alespoň v něčem můžu bejt užitečnej no už bylo na čase chodíme spolu už 8,5 roku a žijeme 3 roky a milujem se čím dál tím víc. Měl bych toho na srdci hrozně moc ale nejsem žádnej moc velkej pisálek. Jo gramatiky si moc nevšímejte to je součást mého gramatického bojkotu. Ta se holky vzpamatujte a radši nám chlapum taky trochu poraďte určitě ne všichni mužský si o sobě myslej že jsou nejchytřejší a na všechno maj tu správnou odpověď. Zdraví vás Franta 26,5 a má přítelkyně Jarka 27.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.