| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky,
tak hlásím, že dnes jsem byla na KTG a potom u Dr. na KO. Před 2týdny bylo hrdlo zcela uzavřené, dnes již otevřeno na 1prst! Porodní cesty jsou prý již nachystané na porod. Můžu prý porodit do týdne, ale zároveň také můžu klidně rodit až v termínu, tj.za měsíc. Tak pak si vyberte :o)
Další KO vč. KTG mám za týden, tak uvidíme. Každopádně mám být prý v klidu, Dr. si myslí, že se za týden ještě určitě uvidíme, ale prý i kdyby náááhodou...tak v tuhle dobu už by měl být porod pro mimičo v naprosté pohodě. Kritického 36.tt jsme již dosáhli a po něm je to již bráno jako více méně normální termín. Já ale doufám, že ještě tak 2týdny vydržíme, ale tak kolem toho 38.tt bych už klidně rodit šla :o)))

ANKH,
Radeček se začíná čím dál víc podobat Anýzce! :o) Je vidět, že jsou z jednoho hnízda :o)))
Na dovču s dětma vřele doporučuji Mallorcu! Já tam byla 2x a vždy tam byla spousta Anglánů a Němců s pidi-mimískama! Už tenkrát jako svoboná jsem konstatovala, že sem se jednou vrátím se svýma prckama :o))) Jsou tam hotely s bazény a některé stojí přímo u moře...spousta doprovodných programů pro děti, čisto, výborná evropská kuchyně, klimatizované a docela hezky zařízené hotely...a hlavně...doba letu je necelé 2hodiny!
Podobně je na tom i Španělsko a doba letu samozřejmě ještě kratší.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.