| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je Katko, ja uz jsem dloooouho domu nic neprinesla :-) Naposledy asi pred tristvrte rokem Autosedacku Romer, docela spinavou, ale nic ji neni a Honzik v ni uz delsi dobu vesele jezdi...
Ivo, taky jsem mela takovy krest ohnem. Manzel ve Spanelsku, ja tyden po porodu, Kacenka ctyricitky a Honzik po nas hazel drevene kostky, kdyz jsem kojila, ale taky sme to zvladli... tak mooc drzim palecky!!!! To je dobre, ze uz si Anetka zvyka!!!
Dano, to jste meli napsat, ze jedete kolem a prijit se na nas podivat!!!! Vy takhle jezdite kazdy rok, nebo trasu obmenujete, kde spite??
Blahopreju Katko Klarce k chozeni.. nakukuju do fotoalba a koukam,ze posledni fotky tam ma z deseti mesicu a uz sama stoji (neber to jako kritiku, ja do naseho fotoalba nepridavala ani nepamatuju...) Ale zato se mi zda ze jsem tam poznala Kubu a Viky... Kacence bude pozitri 13 mesicu a porad jen leze - uz mi prosoupala peknej par kalhot :-) Vratila se nam po trech letech dcera sousedky z Australie (konecne holka v mym veku, budu mit s kym chodit parit!!!) a byli jsme dneska vsichni na plovarne. A ja ji chtela ukazat, jak Kacenka nechce vubec chodit - chytla jsem ji za ruce a ona si k memu velkemu udivu po dvou, trech krocich nedrepla nazpatek, ale obesla se mnou pulku brouzdaliste a byla na sebe pekne pysna. Tak treba taky jednou budeme chodit :-) Honzik uz v jejim veku chodil (a to byl tady na rodine skoro posledni). Rika se ze kluci jsou pomalejsi, u nas to teda pravda neni. Ale jsem rada, ze si to takhle vic uzivam...
Holky ja bych mohla byt tehotna a mit maly miminka porad :-) To je preci neco tak peknyho :-)
Tak ja uz se tu nebudu vic rozvadet. Dobrou noc :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.