| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sakrys, vcera odpoledne jsem tu vyplodila dlouhy prispevek...a neni tady ;o{.
Psala jsem ze Radovanek je krasne mimi, jako z reklamy, ze se vam moooc povedl ;o].
Jani, trasy menime a jezdime kazdy rok a spime v kempech, ale kdyby jsi napsala kam mame jet, tak muzeme trasu upravit a jet k vam. No, nic, tak se domluvime na pres rok :o].
Tak uz mam brisko vetsi nez u Krystufka {aspon mi to prijde, je to vic videt, ale to bude temi shozenymi kily pred tim} a mala se tak mele, ze mi pochoduje cele brisko. Vcer jsme si udelali romanticky vecer s mazlenim, po dovce uz odpocati a pred tatovym odjezdem. Vsechno bylo ok, fajn, ale pak jsem nemohla spat, bolelo me brisko, no hruza, to taky z Krystufka neznam.
Jiank mne ta mistni kamaradka strasi, ze Krystof bude "hnusny" bracha, ze je zavislak. Ale ja si myslim, ze to je pristupem, jasne ze ted delam vsechno jen pro nej a pak budu mit deti 2, ale Krystufek se na malou uz tesi, pta se, kdy tu bude, krmi ji {dava mi hrasek a meloun do pusy a prstem mi na brisku ukazuje, kam ma potrava doputovat}. Nakupuje ji obleco, vyclenuje auta.Ale kamoskay syn se mne chce na vychazkach drzet za ruku a to Krystufek nechce. Krystof chodi bez drzeni, umi poslouchat, ale Honzik se musi drzet {byt je o 2 mesice starsi} a chce se jednou rukou drzet mamy {to musi} a jednou rukou se drzet mne. tak se radsi krystufek chytna a vzdycky za tu ruku, kde jde Honzik, aby se mne enmohl drzet. Tak ja to nelmu pres koleno, ale Honzik se vzteka a breci. Snazim se mu vysvetlit, ze se drzi sve maminky a Krystufek sve, ale ta kamaradaka rika Krystofovi, ze mu taky nepujci auto, kdyz on nechce [ujcit maminku. To mi prijde nesoudne. Tak ji rikam, ze to nemuze porovnavat, muze mu rict, ze az Krystufrek bude chtit ji chytit za ruku {o coz on nestoji}, tak ze mu ji taky neda. Ale ona se urazi a nechape. je zadrhel ve mne nebo v ni? Dela desne rozdily mezi svymi detmi, ale ted i mezi Krystofem a Honzikem. Honzik si vsechno vyrve, ve vsem se mu ustoupi, coz mi neprijde fer. Ja se k nemu chovam jako ke Krystufkovi, ale za ruku ho chytat nebudu, kdyz to Krystufek nechce a hotovo.
Delam snad dobre, aspon podle sveho svedomi.
To mama zase "prd" problemy, co ;o]?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.