| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Burani, balvani, hulváti!

Nyní naštěstí dojíždím ve 24tt do práce autem. Ale do 21tt jsem jezdila denně MHD a měla jsem štěstí, že hned druhá stanice bylo nádraží a autobus se z poloviny vyprázdnil. Při mém nástupu do autobusu jsem měla pocit, že jsem asi čarodějnice, na kterou pokud se podívají ihned zkamení, uhýbali očima a najednou jsem zprůhledněla. To se mi nejvíc stávalo u dospívající mládeže. Zřejmě se bojí dobrých skutků, že budou vypadat jako magoři.
Chápu muže, že neuvolňují ženám středního věku místo. I mě se párkrát stalo, že jsem takovou ženu chtěla pustit a byla jsem zřejmě špatně pochopena. Místo aby pochopila, že já chodím do školy a nemám tu potřebu sedět, tak pochopila, že je stará. Po těchto několika případech jsou tyto ženy pro mě v autobuse neviditelné.
Samozřejmostí je pro mě stále i v těhotenství pouštět staré lidi, kteří mají problém se do autobusu vůbec dostat. Jenom mě štve proč se mám zvedat právě já, když na sedadlech pro tyto občany sedí maldí lidé. Doufám, že si na to ty mladé slečny vzpomenou až budou těhotné. A nebodou se dožadovat místa na sezení, když musí vědět jak jsou z té školy sedření.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.