| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Okresní nemocnice s poliklinikou

Dobrý den, ráda bych se podělila s svými zážitky. Poprvé jsme rodila ve Znojmě v roce 2003. O půlnoci mi začaly bolesti a ráno v 9 jsem s manželem jela. Hodinu jsem strávila na monitoru, pak jsem dostala klistýr, holení a do 12 hod jsem pobývala ve sprše. As. Vodičková byla velmi příjemná, mmch. jsem ji znala z těhotenského plavání. Bolesti byly silné a po minutě, mohla jsem si vybrat polohu pro rození, ale chtěla jsem na "kozu". Malá se narodila ve 13.04. Sestřičky na porodním byly skvělé. Zato na normálním pokoji šestinedělí nic moc. Braly vše rutinně, ale vysvětlily vše na co jsem se ptala. Dojmy jsem z toho měla neutrální. Podruhé jsem rodila letos v únoru. Bolesti nastaly opět o půlnoci a já jsem se připravovala na to, jak mě čeká minimálně 12 hodin stahů a bolestí. Nečekalo. Vyrazili jsem s manželem z domu v 2.20, 2.30 jsme byli v nemocnici. Ovšem už jsem sotva lezla. Sestra na příjmu byla pravděpodobně VŠEVEDOUCÍ a se slovy, paní vozík nepotřebuje mě nechala plazit se po zdi k výtahu a od výtahu k porodnici. Tam se mě ujala velmi příjemná mladá sestra tuším Lenka se jmenovala. Řekla, že mám vylézt na stůl u monitoru, to už jsem nezvládla a se slovy, že rodím sem ji k sobě zavolala od druhého porodu. Zjistila, že mám pravdu. Silou vůle jsem došla na porodní sál, kde mi společně s as. TOmkovou pomohly na stůl, kde se během jedné minuty a jednoho zatlačení narodil náš Tomík. Bez klistýru, bez holení, bez nervů. Bohužel i bez nástřihu a odnesla jsem to poté 13 stehy, které mi ušil dr. Kaššai, který se samotného porodu nestihl účastnit. Musím říct, že možná tím, že jsem byla druhorodička, možná tou rychlostí mi to přišlo úžasné a nejvíc ty dvě sestry. Na nadstandartu jsem si užívala návštěv i mého malého broučka. Jediné minus bylo, že na mě párkrát zapomněli s večeří, protože jsem byla u porodního sálu a ne na šestinedělí. Od prvního porodu odpadly ponižující prohlídky lékaře každé ráno. A všechno bylo opravdu OK. Znojemskou porodnici můžu jen doporučit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.