| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

Dcerce je 16 měsíců a asi dva měsíce jí zkouším dávat na nočník. Párkrát tam něco udělala, ale jinak jí moc nebere. Já z toho nedělám žádnou vědu, protože vím, že má ještě čas. Však on čas jednou přijde, kdy sama na něj bude chtít chodit. Nejvíc mě šokovala moje tchyňule, která mi říkala, když bylo Terce 10 měsíců, že už je na nočník čas. Že ona učila své dítka na nočník, sotva se posadily. To jsem razantně odmítla a řekla, že nejdříve v roce a půl. No, musela to vzít-nic jiného jí nezbývalo. Naštěstí je rozumná a do věcí ohledně výchovy mi moc nemluví. Jo, děcko se naučí na nočník třeba i v roce, ale pochopí to až kolem dvou let-když má na to zralou nervovou soustavu. Dřív se snažily maminy naučit dítka co nejdříbv, protože každodenní praní a žehlení kopy plen musela být dřina. Sláva jednorázovým plenkám!!!! Takže učení zdar-a pevné nervy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.