| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

a zas ejá..

Veroniko - příchod nového dítěte do rodiny, nástup do školky, stěhování.. tohle všechno je pro ty děti náročné a mají z toho trošku nervíčky na pochodu, v takových obdobích se jim musíme extra moc věnovat a neděsit se toho, že tu zmněnu neunesou.. jestlis e z toho začnou počurávat, kousat si nehty, být v noci náměsíční.. to jsoou prostě jen vnější projevy toho, že jsou děti uvnitř rozhozené. Někdy pomůže trpělivost a rodičovská láska a pocit bezpečí, někdy je potřeba se poptat odborníka. Nicméně se o tom nemá mluvit před dítětem. Když jsme se přestěhovali mojje dcera dostala tik (mrkání okem) a začala si kousat prsty - do krve.. kamarádka psycholožka mi doporučila, jí to v žádném případě nepřipomínat a nemluvit o tom, věnovat se jí max co to jde a že to tak za 7 týdnů přejde. Jsme přestěhovaní už 4 týdny, tik vymyzel a už si jen občas žužlá prsty.. ale je fakt, že pokud už by byla náměsíčná, měla noční běsy, začala se pokakávat tak bych se asi šla poradit k odborníkovi...

Ivule - obávám se, že onen bobek pouze v plence může být právě následkem onoho radikálního odebrání plenek na několik pokusů. Dej mu klid a čas.. každé dítě se s tím nějak srovná, dřív či později..

Martino - nezkoušej to, oni to zvůádnou i s plenkou na zadku. až příjde jejich čas bude uplně jedno, kolik tepláčků počůral a kolik fleků na koberci vás to stálo. Je to uplně jedno. Znám to, kdy se dítě zvedne z nočníku a vyčůrá se vzápětí vedle = ještě není zralý na nočníkování a chce to čas...

Verysku - dobře děláš!! zvlášť u kluků je to na delší dobu. Sice to leze do peněz a je to otrava furt ssebou vláčet pleny a příslušenství.. ale :o)

Zoufalko - nezoufej! Ale tuším, že bobik by dítě mělo zvládat dřív než čurání.. tedy pokud nemá nějaký blok. Nevím, vím jen co jsem tak různě zjišťovala, slyšela, četla.. jak říkám, já nejsem odborík, spíš praktik a řekněme že jsem si to všechno pěkně nastudovala, než jsem se do toho obula :o) všechno v životě beru dost vědecky a dám dost na dobré rady odborníků, zatím se mi to docela oplácí v dobrém.

Tož tak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.