| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak poznat domácí násilí

Prosim vás moc o radu. Mám čtyři měsíce přítele. Před ním jsem měla několikaletý vztah, ale musím říct, že jsem si vždycky myslela, že až tohle je ten pravý. Jenže nerozumím jeho chování. Má neuvěřitelné výkyvy nálad, se kterými se nedá v danou chvíli nic dělat. Trvají několik hodin, někdy i déle. Nemluví, někdy se sebere a někde mě nechá. Když se snažím zjistit, co se stalo neodpovídá mi. Někdy mě od sebe vyhodí z bytu po ránu. Na druhou stranu je člověk, co mi píše zamilované dopisy, plánuje se mnou budoucnost, říká že nikdy nenašel nikoho s kým by si rozuměl tak jako se mnou, což je pravda. Jako by to najednou byl uplně jiný člověk. Je hodně složitá osobnost, intelektuál, má psychicky náročnou práci, ale takhle cítím, že by se ke mě chovat neměl. Pokaždé když něco takového je, že nemluví a nebo odsekává, bez důvodu, bez hádky, nic, tak vyhrožuje rozchodem, vůbec se v danou chvíli nechce usmířit. Vždy musím odejít, a on se za tři dny ozve jakoby se nechumelilo. Jednou jsem to s ním chtěla ukončit, a on mě přemluvil, že když už jsme se poznali, tak by to byla škoda, řekl mi, že jestli se ke mě bude ještě někdy bude chovat jako "debil" mám se s ním rozejít. A to se stalo včera. Celé odpoledne nemluvil a pak jsme šli domů a on na mě nikde nečekal, cítila jsem se jak paté kolo u vozu, jako kdybych byla na obtíž. Doma se mnou nepromluvil ani slovo i když jsem tišše brečela. Co to všechno znamená? Umíte mi někdo poradit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.