| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Problém s otcem

Milá Katko.
Pí. Elen neví co po ní chceš.Nezažila tolik ponižujících dní-kdy přijde táta dnes a denně opilej,strach z čekání jaký dnes přijde-jakou bude mít v opilosti náladu-neví co to je žít denně ve strachu s opilcem.Já ano.Je mi dnes 44 let a žila jsem s alkoholikem/táta/do svích 21 let.Zapomeň na E55 je to špatný příklad.Nikdy nedovol abys klesla tak hluboko- abys jednou řekla já to dělám kůli tátovy.Ne i přes všechno co zažíváš dokonči školu to je teť tvoje priorita to je to co budeš ve svém životě potřebovat a dokonce víc než otce který ti nepodá pomocnou ruku a ty budeš se vším bojovt sama.Mamince pomáhej co nejvíc můžeš./myslím že z toho vztahu taky není nadšená/ale určitě pro tebe dělá vše co si myslí že je nejlíp.Nezapomeň že ona je taky tátova oběť.To že si se vrátila domů protože jsi musela /alespoň tak jsi to napsala/vyplívá z toho že nejsi plnoletá a finančně samostatná.Bohužel v tomhle výhružky tvé matky mají i právnický podtext.Pozor na to.Proto bych byla ráda kdybys dodělala školu,a až žačneš být finančně nezávislá na svích rodičích /věř mi vím o čem mluvím takhle jsem se zachovala já/,odejdeš sama nebo tě tvůj táta ze dne na den vyhodí.Možnost že se tvůj táta změní v to já nevěřím.Můj táta zemřel v 73 letech a já ho neviděla střízlivého.JESTLY MÁŠMCHU´t prosím napiš.ALENA.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.