| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, teď jsem si přečetla, že se chystáš rodit nejspíš v Brně - Bohunicich, tak jsem Ti chtěla jen doporučit, aby jsi zrovna tam nešla. Teď tam rodila moje švagrová a i když měla napsaný císařský řez, protože malá nebyla otočená hlavičkou dolu, ale konvem pánevním a ona sama, že má velice úzkou pánev, tak pan doktor NEVIDĚL důvod, proč by měla rodit císařem a nechali ji trápit 24 hodin. Já z osobní zkušenosti bych Ti doporučila porodnici na Obilňáku, protože jsem tam byla velice spokojená. Byla jsem rozhodnutá už dopředu, že půjdu tam, protože jsme věděli, že se malý narodí určitě dřív (od doktorů - narodil se o tři týdny dřív) a protože jsem věděla, že je tam nejlepší péče o předčasně narozené děti, tak jsem chtěla mít jistotu, že vše bude v pořádku. Ale i o mě se starali velice hezky, akorát jsem si ten porod moc neužila :-) protože jsem tam přijela o půl desáté večer a malý se narodil za hodinu a tři čtvrtě ve čvrt na dvanáct. Porodní asistenka, která mě měla na starosti mi hned po příjmu řekla, že pokud budu šikovná, že bude do deseti minut venku. No, tak šikovná jsem nebyla i tak to ale bylo rychlé. Přála bych to takhle všem. Porodní asistenka byla velice hodná a když si vzpomenu, jak tam ležela skoro na zemi, protože jsem já seděla na vaku a ještě jsem se zapírala nohou o její tělo a ona při tom mohla krásně pomáhat malému, tak je to úžasné, jakou musí mít fyzičku, když tam tak třeba leží u nějaké jiné maminky třeba osm hodin. Třeba jsem měla jen štěstí, ale věřím, že takových porodních asistentek je a bude hodně. Plánujeme ještě další miminko, tak doufám, že to mou zkušenost nezkazí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.