| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

děkuji za pochvalu našich papulaček:o),

jinak co se týče porodu,tak to byla fakt nádhera. V pondělí mi udělala dr. toho Hamiltona a celé úterý ze mě odcházely krvavé hleny a pobolívalo mě v podbřišku,ale tak nějak nic extra,no a večer kolem osmé,se dostavily takový pravidelnější křeče,ale mezi náma při MS,kolikrát mívám tak desetkrát větší a vzhledem ke vzpomínkám na kontrakce u Lenčinýho vyvolávanýho porodu,kdy do hoďky po zavedení tablety jsem měla bolesti jak blázen,jsem to fakt nepovažovala za nic jinýho,než následek podráždění tím hmatem. Pak to bylo proavidelně po pěti minutách,ale pořád žádná intenzita,jediný co mě mátlo byl takovej trošku tlak na konečník a ve všech moudrých knihách píšou,že při pocitu tlaku,by se mělo jet do porodnice. Bydlíme s našima v domku,takže jsem to pořád moc neřešila,když se nemusela zabezpečovat Lenička a v podstatě na naléhání mamči,že je to druhý dítě a ať nerodím doma jsme se s manželem rozhoupali v deset jet do porodnice se "zeptat". Ještě jsme si dělali srandu,protože jsem fakt žádný extra bolesti neměla,že nás stejně pošlou domů,ale že si aspoň uděláme romantickej výlet autem pod hvězdama. Na příjmu jsem oznámila do telefonu,že si nejsem jistá,ale že možná rodím;o), dorazila PA a doktorka, Pa mě prohlídla a řekla,že jsem otěvřená na 4 cm a že už se domů nepojede. Připli mě na monitor a docela nevěřícně mě sledovali,dr. konstatovala,že to asi ustává,že to snáším nějak moc v pohodě. Tak jsem byla trošku otrávená,že jsme jeli tak brzy,že jsme mohli být v klidu doma.Než se natočil monitor a sepsali papíry bylo po jedenácté a PA nás zavedla na porodní pokojík a my si mysleli,že máme před sebou dlouhou noc.Oba jsme tam zývali a já občas trošku zafuněla,aby se neřeklo a hopsala jsem na baloně,protože jinak bych snad usla;-).Za půl hoďky došla PA,vyšetřila mě a řekla že už je to pět a jestli chci klystýr.Ten jsem chtěla,protože mě trápila dost těhu zácpa,tak jsem se aspoň hezky vyprázdnila. A opět to o cenťák poskočilo.Pak mi PA nabídla píchnutí vody a tím se to rozeběhlo,že už jsme nestíhali sledovat.Píchla mi vodu,pak jsem hopsala na baloně,pak jsme zapadli do sprchy a já hopsala na baloně a zahřívala sprchou bříško.Už jsem rozdýchávala víc,ale pořád to nebyla žádná krizovka,no a pak jsem vstala,že půjdeme do pokojíku,protože mi chtěla ještě udělat monitor a to jsem ucítila už jasnej tlak,tak jsme dovalili na pokoj,PA natočila kousek monitoru s tím,že až bude ten tlak fakt k nevydržení at ji zavoláme,to bylo za chviličku,takže jen doběhla,mrkla na mě vyběhla na chodbu,že bude potřebovat pediatru a už jsme tlačili.Na čtyři zatlačení byla Kačka v 1,39 hodin po půlnoci venku - 3900 g a 52 cm. Tentokrát si užil i manžel,přestřihl šňůru a popsal Káti nohu:o),Leničku nám kvůli tomu vyvolávání a delší době tlačení,hned šli prohlížet. Fakt to byla nádhera a strašná pohoda,i když jsem nebyla po prvním porodu nijak vystresovaná,že se to dá takhle užít, bych teda nikomu nevěřila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.