| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máma kontra babička

Marie,
to jsi vysvětlila perfektně, gratuluji. :-)
Jen si myslím, že je najednou těch všech dys...nějak mnoho. Jsem maminkou taky dvou dyslektiků a z toho ještě jednoho dysgrafika ( a leváka k tomu),diagnostikované v PPP.
Tak mě zajímá, jestli je to nějaká "móda" každému druhému (přeháním) přisuzovat tuhle diagnózu, nebo tu takoví lidé byli vždy, a teprve teď jsme schopni to diagnostikovat?
Místo nemehla diagnostikujeme dyspraxii a místo nízkého IQ (jak to bylo běžné v minulosti), dyslexii?
Znamená to, že nikdo není nešikovný nebo hloupý, ale má prostě poruchu, která mu zabraňuje projevit jeho schopnosti?
V tom případě by i mentálně postižení lidé byli poze handicapovaní tělesně (mozek nedovoluje projevit to co duše VÍ) protože mají nedokonalé tělo?
Vysvětlí mi to někdo?
Jsem přesvědčená, že mé děti jsou inteligentní (ikdyž nemají samé jedničky na vysvědčení), ale možná je to jen moje neschopnost přijmout realitu.. ?
:o(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.