| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Vladane,
nikdo z nás neví, jak to dooprady je, ale nemyslím si, že by se dítě, jehož existence je ukončena v děloze objevilo "na druhý pokus" v děloze - s tím správným tělem jako tatáž bytost co předtím. Myslím, že tady něco jako "nanečisto" nefunguje. Pokud jsi to myslel takhle. Kdoví jak to všechno je... Jinak sama pro sebe mám nastavenou takovou hranici, že považuju za únosné ukončit těhotenství, kde je jasné, že dítě bude po porodu potřebovat trvalou život udržující péči bez naděje na podstatné zlepšení nebo jeho doba přežití bude okolo několika měsíců či málo let. Což asi přesně vidím jako popisovaný případ věřící (nic proti věřícím!!) rodiny, kdy matka vědomě donosila dítě,které nemělo šanci o dlouho přežít porod. Taky bych možná, už trochu s výhradou, rozlišovala jestli se jedná o první dítě, protože pak je omezena možnost matky mít další třeba zdravé děti (pro nutnost neustálé náročné péče o postižené dítě) čemuž si myslím, že by příroda asi moc nechtěla a nebo zda jde o další dítě v rodině s již trochu odrostlejšími dětmi a je zde třeba i více možností se o takové dítě postarat.

Možná mě za chvíli přejde sranda, protože se může stát , že budu řešit to samé. Je mi 35 a začínáme se pokoušet o druhé dítě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.