| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Ahoj Ivo,

ano, to je zajímavé zamyšlení. Mluvili jsme o tom s manželem a manžel říkal, že tak jako tak by to rozhodnutí nechal na ženě. Ač on by třeba to dítě moc chtěl, ženě to dítě změní život více. Je to ale čistě teoretické, manžel v takové situaci nikdy nebyl.

Já kdysi ano a tenkrát ten partner opravdu nechal rozhodnutí na mně. Umím si představit i ženu, která by to tomu partnerovi raději vůbec neřekla a na interupci šla, aniž on by o něčem vůbec věděl.
Zkušenost interupce mám a prostě jsem přesvědčena, že pro žádnou ženu to rozhodnutí není lehké. V podstatě se s tím člověk vyrovnává po celý život.

Mně napadají další alternativy. Třeba když je dítě postižené. Oba partneři se rozhodnou, že si dítě nechají a společně jej budou vychovávat, ale muž to po čase neunese a od rodiny odejde. A co potom? Komu dítě více změnilo život?

Nejsou to vůbec jednoduché otázky. Tady v té diskuzi se to řeší s extrémními emocemi.

Včera jsem pročítala diskuzi o rodičovském příspěvku. Mnoho lidí nadává a zlobí se, ale už málokdo se zamyslí, že vše souvisí se vším. Naprosto mne konsternovaly názory typu : "My chceme rodičák 7600, uberte důchodcům, mají se jak lordi..." Opravdu tragický argument. Opět extrémní emoce. Čistě jen statisticky by mne zajímalo, kolik z těch diskutérů má seniora v LDN a pravidelně si chodí pro jeho důchod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.