| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máma kontra babička

Ahoj
Taky mám tchýni učitelku a nemáme to spolu jednoduché.Ona se mi snaží někdy taktně,někdy méně taktně radit a já mám co dělat-občas,abych na ni nezačala hystericky ječet,že už nejsem malá.V poslední době to řeším tak,že ji vyslechnu,pak,za chvíli,aby to nebylo moc nápadné se omluvím,že musím jít např. na malou a musím být chvíli sama.Zanedlouho se vrátím,věc je "rozdýchána" a já jsem v pohodě-většinou.
Největší oporou je mi manžel,který zásadně v ničem s maminkou nesouhlasí,bohužel už není ani taktní a tak to skončí,že se pohádá za mně.
Naše děti ji milují a já se snažím jim ten vztah nekazit.Pozoruji,ale,že jedno je docela povahově po ní,tak to tedy budu mít hořkou pubertu a mám se na co těšit!
A taky se člověk doví od dětí,třeba jak jsem jim před cestou k babičce neumyla botičky,nebo-"mami babička říkala,že mám flek na mikině,apod.
Jinak se celkem respektujeme.
S mojí vlastní maminkou problémy nemám,a když něco řekne a mně se to nelíbí,a to je málokdy,dokážu ji "odpálkovat".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.