| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A ještě jednou porod doma...

Zdravim vsechny spokojena miminka a maminky,
Clanek a vse k tomu pripojene jsem si pravě přecetla. Vyznělo to vse jako krasna idyla, ale i presto me par veci zarazilo. Jako treba, ze porod doma maminky prosazuji hlavne kvuli klidu pro miminko a je samotne, ale po porodu s malymi uzlicky musi litat po ruznych vysetrenich a kontrolach. Neni lepsi pro miminko aby hajalo v postylce a sem tam se na nej prisel mrknout doktor? Nez ho tahat po doktorech. Ony ty dny stravene v porodnici maji svuj smysl. Nechci samozrejme nikoho odsuzovat, ale prijde me to ze strany matky trochu sobecke a vse delane jen pro svou pohodlnost. Ja osobne jsem mela porod bajecny a rada na nej vzpominam. Prispelo k tomu i brzke seznameni se s porodnim asistentem a zajisteni si jeho pritomnost u porodu.
Nejake to vystreni v porodnici me vubec neobtezovalo, naopak brala jsem to jako samozrejmost. Co kdyby nastaly nejake komplikace, kdo se potom postara o miminko???
V dnesni dobe me pripada, ze cim vetsi extrem tim lepe. Je kazdeho vec co dela a jak to dela, ale na prvnim miste by mela byt bezpecnost nasich deti, a ta starost o ne zacina uz v brisku, nebo se snad mylim? Jak poznate, ze je mimi zadeckem dolu nebo hlavickou, jak uslysite jeho srdicko, jak poznate rozstep patere, ..... vysetri Vas lekar!!!! Nebudu se rozepisovat, ale myslim, ze podstatu myslenky o kterou me slo jsem zde vystihla.
S usmevem na tvari maminka Martina a mimi Martinka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.