| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lenko,
děkuji za odpověď, jsem ráda, že nejsem nenormální.Říkala jsem si,že to není možné,aby mi už teď rostlo břicho.Ale asi toje možné.Nevím sice jak budu vypadat před porodem, když to bude ještě v zimě, no uvidíme.
¨Něco o těch křečích.Od mého otěhotnění jsem prožívala přesně co ty.Vždycky jsem si říkala tak a teď začnu krvácet.A ono nic.Potom jsem mluvila s kamarádkou, která 3xpotratila a teď už má konečně dítě.A ta mi říkala, jen ať tě bolí pořádně břicho i prsa.Když prý byla 3xtěhotná, nic jí nebolelo a asi v tom 9 týdnu jí zjistili, že se plod nevyvíjí.Když otěhotněla po čtvrté bolelo ji pořád břicho a prsa a teď už má 2 letého kluka.Takže žádný strach.Měj se a napiš zase něco.Příští týden jdu na ultrazvuk,tak doufám, že už tam uvidím už něco lepšího než jen tu fazolku, kterou minule.Měj se Klára

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.