| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Andreo,
já bych myslela hlavně na to, že ho v tom kočárku budeš mít ještě příští zimu - jestli se nepletu, čekáš prcka v březnu - tzn. že v prosinci, lednu mu bude devět deset měsíců a ještě nebude chodit (a pokud ano, tak určitě ne natolik aby ušel nějakou větší vzdálenost), a přitom už bude obtížné takhle velké dítě nosit (LIsa měla v roce 8,5 kg a měla jsem co dělat - a to děti můžou mít klidně deset, dvanáct) - takže ten kočár bude potřeba i na další zimu.... záleží na tom, jaký máte terén - a jak moc a jak často je u vás ten sníh. U nás jsou betonové nebo asfaltové chodníčky, nájezdy... a VŠUDE výtahy, takže kočárek jsem nesla snad jednou v životě (když se mi nechtělo čekat v akvárku na výtah), nesněží u nás nikdy - a všude projedu i s těma malejma kolečkama od Graca. ALe třeba v Praze bych to Metrolite mít nemohla.
Možná by pro tebe bylo řešení zkusit Graco z druhé ruky (normálně stojí kolem 200 - 300 dolarů, použité by mohlo být za hubičku - a určitě bude použité snadno k sehnání) - a uvidíš - když se neosvědčí, tak si můžeš připlatit za to bugaboo...
Jinak ta postýlka co jsi vybrala se mi líbí - vypadá, že má stahovací postranici a polohovatelný rošt - a kolečka. Víc si myslím, že potřeba není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.