| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lucko,

moc se mi libi, ze se tak na miminko tesis. Na druhou stranu, nevim jestli je az zas tak dobre, se na to tolik upinat. Vzdyt zivot je tak krasna vec a da se delat opravdu spousta veci a dle meho nazoru je nejlepsi, kdyz je jeho naplneni tak nejak rovnovazne rozdeleno.
Me kdyz bylo 22 let, tak jsem studovala, uzivala si zivota s kamarady, hodne jsem se venovala sportu, litala jsem po ruznych brigadach, abych si vydelala penize na cestovani, ucila se cizi jazyky a taky jsme v te dobe hodne filosofovali o smyslu zivota a tak vubec.
Myslim, ze jsem toho zazila opravdu dost a vim take, ze z toho budu moct hodne cerpat.
Ja vubec nechci diskutovat o tom, jestli je vhodnejsi mit dite ve 20-ti nebo ve 30-ti. To si myslim neni vubec podstatne. Dle meho nazoru je ale dulezite, mit i dalsi zajmy a nejake cile v zivote.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.