| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No mě teda na UTZ to řekli dvakrát přesně... u Toma nám dr. ukazovala celou "výbavu" a říkala že to je jasně kluk a že to nejde s ničím splést. U Lisy jsem byla přesvědčená, že čekám zase kluka, takže jsem se jí ptala jestli si je jistá holkou - a zase mi všechno ukazovala a říkala "sorry, tam není žádný external plumbing" a pak mi na UTZ ukazovala, že mimi má dělohu a vaječníky. Naše Beth dělá ultazvuky leta letoucí a prý se nikdy nemýlí (říkali doktoři) - já jsem i odmítla jít na genetický ultrazvuk do centra, protože se mi tam nelíbilo, a šla jsem raději k ní.... ael myslím, že zkušenej člověk to pohlaví na UTZ pozná (pokud mimčo spolupracuje - naši byli exhibouši oba).
Ale s váhou - u Toma jsem nabrala málo a nestihla to shodit (dokonce jsem při kojení přibírala). U LIsy jsem nabrala hodně, u kojení jsem se jakž takž držela a na předtěhu váze jsem se ocitla cca před týdnem (tj. 13 měsíců od porodu). Z8leží na tom, jak to tělo zvládá ty hormonální bouře - moje teda dost blbě. Navíc Lisa byla naprosto šílený mimino, spánek teda dodnes považuje za ztrátu času (spí tak o 2 - 3 hodiny denně méně než její tříletý bratr; bylo dost dlouhé období kdy spala 23 - 5 a pak tři dvacetiminutovky přes den), takže uznávám, že jsem únavu doháněla čokoládama a nejlepší část dne bylo když přišel v devět večer manžel a uvařil večeři (ty noční večeře jsme už zrušili) a chvilku pohlídal Lisu, abych se mohla aspoň najíst....
Ale ty se Myshko neboj, ty nepřibíráš nic jinýho než bříško, takže po porodu budeš v pohodě... já jsem holt ten typ, kde je těhotné celé tělo.... :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.