| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Předně přání všem zářijovým, vezmu to globálně, ať se na nikoho nezapomene :-) Honzajs má dnes, slavíme v sobotu. Ode mě dostal knížku, objednávala jsem autíčkový dort, od babiček křesílko s polštářkem, krtečka, baťůžek... hlavní dar ho čeká v sobotu, taťka se rozhodl pro akku terénní auto, no, jakoby nestačilo, že už jezdil velkým a na kole šlapat ještě neumí. Uvidíme.

Školka - chodil 4 dny, pak omarodil a šel po týdnu zas dnes. Zatím ho nechám na dopo, relativně to zvládl, ale říkaly mi učitelky, že si hraje sám, straní se kolektivu, individualista jeden.

Včera jsem měla opět životní zážitek. Jeli jsme s klukama a mamkou do Prahy na výlet, večer jsme se vraceli, jeli jsme po čtyřproudovce. A kousek před Libercem se to stalo... přede mnou najednou rána jako z děla, roztočený auta, hamsla jsem na brzdu a tak tak jsem dobrzdila... zastavila jsem cca 4 metry od Favoritu, který byl rozstřelený a chyběl mu předek. Druhý auto, se kterým se sčuchnul, bylo mrštěný vedle, z něho se visula holka a zhroutila se do trávy. Bylo mi jasný, že ten, kdo jel v tom favoritu, to nemohl přežít. Všude čoud a plno zbytků od auta, máma na mě křičela, ať zapnu čtyři blinkry a zkusím někam odjet, aby to nebouchlo. Vůbec jsem nebyla schopná vystoupit z auta, ta holka co to přežila byla pár metrů ode mě, v šoku, ale jen s nějakým lehkým zraněním. K tomu favoritu se odvážil jeden chlap až za drahnou chvíli a mávnul na mě, ať tam ani nechodím. Protože jsem měla dva prcky, objela jsem to opatrně, z cesty jsem si musela odkopat zbytky auta a jela domů - blikačky už byly na cestě. Co se stalo, jsem zjistila až doma na inetu - 82-letý řidič vjel na dálnici do protisměru a čelně se srazil s Octávkou a předtím ještě škrtnul o jedno auto. Nepřežil to. V autě jsem viděla jen jeho zvrácenou hlavu, dnes to bylo i v televizi. Brrrr, jet o sekundu dřív, tak jsme v tom my :-((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.