| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vracím se k testům na určení plodných dnů, ve strších příspěvcích jsem našla pár dotazů, tímto tedy s čím jsem se zatím setkala.

V lékárně se nabízí za cenu okolo 200,-kč testy od firmy, co dělá těhotenské testy clear blue. Nezkoušela jsem, nevím, zda nejsou jen jednorázové či na málo použití.

Na stránkách http://www.funeco.cz/mb/index.html se nabízí mikroskopek velikosti rtěnky. Cena cca 550,-Kč i s poštovným a balným. Mám ho asi týden. Možná jsem jen měla smůlu na špatný výrobek (dělá to Meopta a vyváží to), protože tak, jak je popsáno mi nefunguje. Měl by údajně zaostřovat. Nevidím nic, dívám-li se do mikroskopku podsvíceného žlutým světlem z té "rtěnky", ale dívám-li se normálně proti světlu (lampě, žárovce,...) je to v pořádku, vidím patřičné útvary. Mikroskopek zkoumá jak sliny tak poševní hlen.

Dále jsem dnes našla http://www.fee.vutbr.cz/~brejl/Astro/ , kde určují plodné dny ženy podle data narození. Zda je to pravdivé, nevím, ale vyšly mi tam úplně jiné dny, než mi vycházejí při počítání běžnou metodou (14 den od prvního dne posledí menstruace). Astrologicky mi vycházejí plodné dny přesně na konec menstruace, což věřím, že je možné, moje maminka je tak taky měla. Jen tenkrát jí to počítal známý zabývající se astrologií. Dokonce jí počítal, kdy může počít holčičku a kdy chlapečka. I to mu vyšlo. Jsme tři holky. (Naši mu nevěřili, jinak by si toho kluka taky stvořili.)Je to podpořeno i faktem, že dnes už jsem měla vidět v mikroskopku kapradinku (plodné dny), ale ta tam není ani v náznacích.

Závěry zatím z těchto metod nevyvozuji žádné, jen to budu zkoušet dále pozorovat a srovnávat a pak zase napíšu.

V rámci toho pozorování k tomu chci přidat ještě měření bazální teploty.

Všem ostatním, které zkoumají a pozorují své tělo, přeji hodně štěstí a trpělivosti. Uvítám, podělíte-li se o své zkušenosti.

Přeji Vám hezký den. Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.