| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Až do večera

Miso, Ty sa asi nedokazes zasmiat nad vaznymi vecami? Ani sama nad sebou? Mne ked byvalo najhorsie, vzdy mi pomohlo zasmiat sa nad svojou situaciou, napr. ked som bola v nemocnici po uraze a hrozila mi slepota (chvalabohu vsetko dobre dopadlo), s vedla leziacim panom sme sa smiali sami na sebe ako vyzerame - obidvaja sme mali obviazane obe oci a nic sme nevideli takmer tyzden - dost sme sa na tom zabavali, nazyvali sme sa "krtkovia" a to nam pomohlo nejako sa cez to vsetko dostat.
Vazim si ludi, ktori dokazu aj na najvaznejsie veci pozriet humornym pohladom. Ved aj o tom su stare grotesky, ludia sa smeju ako ini padaju, a casto su to sceny, ktore by v realite boli "ohrozenim zivota".
Vrele Tebe osobne odporucam film od Monty Python Zivot Bryana, je to humorny pohlad na zivot Jezisa, v poslednej scene visi ukrizovany na krizi aj s ostatnymi a ako tam tak visia, klince v rukach a nohach, vyspevuju s usmevom na tvari "always look on the bright side of life" :D
Moja stara mama bola posledne dva roky kompletne priputana na lozko (po mrtvici) a tolko humoru ako v tych poslednych rokoch pred smrtou som od nej nezazila za cely zivot. Velmi si ju za to vazim, dokazuje to teda poriadnu dusevnu silu.
Jirkove clanky sa mi pacia, maju sviezost a su skvele napisane. Je jedno, ci su pravda alebo nie!
Miso, trosku usmevu a nadhladu :)!
Pekny vikend.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.