| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážený pane,
mnohé ženy, které zde reagovaly na Váš názor, jste zjevně rozčílil. Mne, naopak - pobavil. Vy totiž zřejmě vůbec netušíte, co se kolem Vás děje. V době, kdy často živitel rodiny přijde o práci (jenom proto, že jiní jsou větší dravci a on je slušný), kdy žena po mateřské dovolené v nejlepším případě "sežene" úklid, protože:"jó, pani, to pro vás neni, vy máte malý děti!" - tak reaguje většina dnešních zaměstnavatelů, opravdu není legrace pořizovat si děti. Proč toto píši - rozšířila jsem totiž řady svobodných matek (zachraňuji populační propad našeho státu a pro jistotu mám raději najednou dvě), ale jako většina svobodných matek, které znám, se svým partnerem žiji. Děti jsem si "pořídila" později (alespoň dle Vašeho názoru), ne kvůli svému pohodlíčku, kafíčku a cigaretce, ale proto, že jsem si chtěla být jistá svým partnerem, sebou i tím, že jim budu schopna zajistit "normální" život. Tím "normální" myslím to, že budu vždycky mít doma k dipozici peníze na sunar, plenky a slušné botičky(nemyslím tím Adidasky). To totiž pro mnoho lidí v našem státě (myslím ty slušné - mezi něž se, mimochodem, také počítám)nejsou zrovna zanedbatelné položky.
Poznámka nakonec - jsem z úplně rodiny, můj partner také, oba dva podnikáme (já při výchově dětí), a kdyby mi nevypomáhali moji rodiče, zřejmě bychom měli finanční potíže.
Tím si v žádném případě nestěžuji, tak to prostě je. Takže se nedivte ženám, ať již svobodným, či vdaným, že se na mateřskou dovolenou nehrnou a těm, kterým v rodině v době mateřské dovolené chybí jeden příjem (rodičovský příspěvek nyní činí něco kolem 2.400 korun), že se ptají, co jim stát za výchovu našich budoucích plátců daní je schopen poskytnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.