| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Lajko, rodila jsem v květnu plánovaným císařem, oční indikace. Naplánovali nás na úterý, v pondělí jsem nastoupila ráno do nemocnice na rizikový odd. Tam akorát natáčí monitory, sepíšou papíry, vyšetří, večer píchnou injekci Fraxiparinu a asi od 10-11hod. večer nesmíš jíst. Na riziku jsem jen klábosila se spoluležící mamkou a koukaly jsme na tv :-)) Ráno to byl hukot, nejdřív, že ještě nejdu a pak že už jdu, prostě nevěděli, jak budou mít volno, byla jsem vedle jak ta jedle, protože jsem furt volala manželovi, že ještě ne, pak zas hned že jo ... :-) Musela jsem mít sbalenou tašku s věcma, který jsou cenný + který budu potřebovat (toaletní potřeby, ručník...), zbytek věcí mi uložili do skladu a pak mi pro ně šla paní ze šestinedělí. Sestra mě odvedla na porodní sály, dostala jsem klystýr, oholila mě, vykoupala jsem se a čekala, až mě zavolají, manžel byl se mnou. No a pak zavolali, došla jsem na sál, lehla si, napíchli mi epidurál a řezali :-)Manžel seděl za sklem a všechno viděl, a asi mu bylo dost špatně ;-) Malou mu přinesli, mohl jí fotit a pak zabalenou jí přinesl ke mně a seděl mi u hlavy při šití. Potom převoz na JIP, pobyt 24hodin (malou nosili podle toho, jak stíhali na šestinedělí), pak vstát a převoz na šestinedělí. Tam děti na pokoj opravdu nesmí, jen na chodbu nebo do jídelny. Já šla 4. den po císaři domů, neměli místo, a abych pravdu řekla, nebylo mi nic moc, ale raději jsem šla - doma je doma, pomáhala mi mamka, tam neměli moc čas :-( Pokud chceš ještě něco vědět, ozvi se :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.