| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Ivo, odepisovat nemusis, kdyz se ti nechce, nemas cas... Ja to beru jako normalka. Ja mam tolik restu v odepisovani kamaradum , az se stydim.
My mame notebook, takze Eliska klasickou mys nepouziva. Jenom jezdi prstickem po tom obdelnicku a klika tlacitkama. Eliska zase nenapise zadne slovo, ale samostatna pismenka jo [par pismenek], zato s barvama, to je horor. Barvoslepa neni, to vim, ale presto ze se barvy ucime kazdy den a ve skolce se je uci taky, tak vysledek zadny :-( . I kdyz nedavno me prekvapila s tim, ze prasatko na obrazku je pink. Ja si spis myslim, ze ji nejake uceni je naprosto ukradene a ona se to nauci, az bude chtit!
Vcera jsem jela s Eliskou k doktorovi na kontrolu a po vic jak dvouhodinovem cekani, jsem se nasr... a jely jsme domu. Budeme hledat noveho pediatra, protoze na toto uz nemam nervy. Jsme objednani a pokazde cekame vic jak hodinu! Stejne vubec nevim, jestli s ni na nejakou kontrolu pujdu, protoze kdyz jsem se mrkla do vedlejsich diskuzi, jak kontroly probihaji, tak vubec nevim, jestli to ma nejaky smysl. Zmerit a zvazit si ji muzu doma, vidi, slysi a podle me, se vyviji normalne. Nic vic stejne nezjistuji!
Eliska mela narozeniny v pondeli 1.prosince, ale oslavu jsem odlozila az na tento vikend. No oslavu-deti k nam nesmi, aby nekdo dalsi nechytl zanet spojivek a jeste meli prijit nasi sousedi[Eliska jim rika babo a dedo], jak se vrati z navstevy svych deti v Las Vegas. Vcera , kdyz jsem prijela domu, tak jsem mela na zaznamniku vzkaz od nejlepsi kamaradky nasi babrlinky Arlene, ze jeji manzel je v nemocnici v Las Vegas a je to s nim spatne. Pustit by ho meli pry za 5 dni. Jsem moc zvedava, jak to s nim dopadne a doufam, ze to bude dobre. Arlene se tak moc tesila na Vanoce a tak doufam, ze je bude mit aspon trosku pekne!
No tak jsem si tu vylila srdicko a jdu si jeste chvilku lehnout! Zase sem potom nakouknu. Gabina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.