| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa

Milé maminky,
chci se s Vámi podělit o zkušenosti z porodnice Česká Lípa a zároveň tím poděkovat všem, kteří mi pomohli:-) Prožila jsem několik týdnů na gynekolotgii kde mi MUDr. Pitoňák zachraňoval miminka od potratu i přesto, že jsem přijela večer celá vyděšená, protože jsem krvácela a moc mi tekrát pomohl, všechno vysvětlil a několik týdnu při hospitalizaci se o mě staral...
Po této zkušenosti a odběru plodové vody v Ústí nad Labem, kde jsem se tak dobře necítila jsem se rozhodla rodit v České Lípě...
Rodila jsem dvojčátka přirozenou cestou 13.2.2006. Moc mi pomohl manžel:-) U porodu byli MUDr. Petrová a MUDr. Hradec chci jim moc poděkovat, potože se ke mě chovali velmi hezky celou noc se ze sálu ani nehnuli, neměla jsem strach a celý život na ně budu vzpomínat, že se mnou zdíleli největší zážitek mého života...
Sestřička z novorozeneckého se o mě starala pečlivě, ale bohužel si nepamatuji její jméno, učila mě znovu chodit bez velikánského břicha a pomalu dýchat, uklízela po mě samozřejmě, nechtěla přijímat poděkování, vždycky byla po ruce... Mockrát jí děkuji... Sestřička paní Málková mě naučila kojit obě holky najednou a i po propuštění z porodnice mi několikrát poradila přes telefon i v době kdy neměla službu a byla doma s rodinou...
Děkuji všem sestřičkám ze sálu za lidský přístup a za všechno co pro nás udělali...
Myslím, že paní primářka, lékaři i všechni sestřičky nechodí jenom do práce, ale berou svoje povolání jako poslání.
Nejsem žádná příbuzná lékaře ani sestry jsem mladá (28 let) máma dvojčátek Julie a Silvie
http://hampl.varnsdorf.net

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.