| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem přežila šestinedělí

Já jsem ten článek pochopila tak, že autorka ho napsala s humorem a nadsázkou. A hlavně, že chtěla poukázat, co udělají s námi hormony v šestinedělí. Taky jsem nepoznávala sama sebe. Kluk se mi narodil o 6 týdnů dřív, porod byl těžký, na závěr čištění pod narkózou. To píšu proto, že jsem se asi po propuštění z nemocnice fakt šetřit měla. Rodila jsem v pátek, pustili mě v pondělí, že si stejně půjdu k malýmu lehnout na neanatologii. To jsem nemohla, byl na JIPce. Doma byt rozkopaný, choť chřipku ( 39´C ), takže neschopnej čehokoliv. A já? Místo abych se trochu šetřila, tak jsem krom odstříkávání mléka po 3 hodinách ( aby se mi vytvořilo ), venčení psa ( vlčák, aspoň 1 h denně ), ježdění vlakem 45 km za synem ( trávila jsem u něj denně 3 hodiny čistého času ), ŽEHLILA ( nesnáším žehlení ) snad metráky dupaček, kabátků, andílků z dob komunistické éry. Nutno dodat, že jsem nepoužila ani jedny. Vlastně ano, pár jsem jich rozcupovala a udělala z nich výplň do šaška. Kamarádka mi totiž přinesla rozepínací dupačky, tak jsem si jich pár sehnala v sekáči a raději jsem je prala a sušila na kamnech, než ho na přebalování celého svlékat. A na neanatologii jsem poznala body, tak už mi taky košilky a kabátky nepřišli tak zajímavé. Po druhém porodu už nebyl na hormony čas. Malá se narodila 13 měsíců po klukovi a manžel opět v šestinedělí marodil ( každý můj porod se mu chudákovi podepsal na zdraví vysokými horečkami ), tak aby nás nenakazil, se na dobu nemoci odstěhoval k rodičům. Tak tolika k hormonům.
Obavy jsou zbytečné, je to všechno jen o tom, aby se uklidnila hormonální hladina a taky o tom si udělat všem vyhovující denní režim a zaběhnout se do něj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.