| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoooj, moc taky všechny zdravím, jsem ráda, že se tu objeví aspoň řádek... Letí to jak blázen, fakt, není to tak dlouho, co jsem si zářijňátka vozily z porodnice a teď už se mi tady plazí jak meresjev druhý a spoustě z vás taky. Nebo i třetí, čtvrté... :-)
Já už taky pracuju, začla jsem hned, co mi skončila mateřská, resp. od té doby jsem za to oficiálně začla brát peníze :-)) Pomáhá mi to udržovat se v duševní svěžesti a mít víc kapaicity na děti.
Honzík byl dnes po 3,5 týdnech opět ve školce, marodili jsme ostošest, teď berem x preparátů na imunitu, přeci jen díťata se sklonem k atopii jsou na tom s imunitou docela na štíru.
Lucko teda klobouk dolů se školou, tak to máš aspoň blízko, ne? Psala jsi, že budeš studovat v Ostravě, nebo se pletu?
Dando, Lenko - mně teda Honzajs kaďákoval min. 1x denně a Jindřich jako Kája - jednou týdně, zato vydatně. A to byli oba do 6-ti měsíců jen kojení. Byla to těžká pohoda, hlavně mi odpadlo noční přebalování, je to štěstí to takhle mít :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.