| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nadané děti 4

Ahoj, zdravím Vá s všechny kdo jako já máte starosti s nadaným dítětem. Jsem zoufala z nedostatku informací.
Náš příběh: Mám 7letou dceru Andulku a vše začalo ve školce. Měla problém přizpusobit se, nechtěla do školky vůbec chodit a měla stále se opakující nemoci typu kašel bez zdravotního nálezu , rýmy s teplotou apod. Nechtěla od 2let odpoledne spát. Měli jsme štěstí na skvělou paní učitelku, která jí nenutila spát, ale dovolila jí prohlížení knih v době odpočinku. V 5 letech jsem šla žádat o odklad z důvodu přehnané přecitlivělosti. V pedago- psychologické poradně jsme se setkali s osvícenou paní psycholožkou, která u Andulky zjistila vysokou inteligenci a doporučila okamžitý nástup do školy. Vybrali jsme venkovskou školu s malým počtem žáku ve třídě a ochotnou k tomuto experimentu. Andulka se během 2měsícu naučila plynně číst a psát.(Do té doby jsme jí to odmítali učit, aby se první třídě nenudila, byla to pořádná hloupost, nevěřte tomu a nebraňte svým dětem v zájmu o vzdělání) Prostě zvládla učivo celého roku na samé 1.
I druhá třída proběhla relativně v pohodě, ale... Její třídní učitelka byla sice velice hodná, ale snaha o nějaký rozvoj žádná, vše bylo na nás. Nyní je ve třetí třídě a nastal problém s výměnou třídní učitelky, která je typická "stará škola". Andulka sedí s nejhorším žákem ze třídy a je zoufalá, začíná mít odpor ke škole a horší se jí prospěch. Na naše připomínky reaguje třídní učitelka podrážděně a odmítavě. Vážně začínám uvažovat o vyučování doma . A proč to vlastně všechno píšu, chci alespoň takto pomoci maminkám, které mají stejný pocit beznaděje jako já. Pokud mi může někdo pomoci s řešením našich problému budu moc vděčná. Děkuji Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.