| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak poznat domácí násilí


To co popisuješ jsem zažila i já.Přišla jsem do jiného stavu hned po maturitě.V osmém měsíci jsem se vdala za kluka,kterýho jsem vlastně ani pořádně neznala.Nastěhovovali jsme se do domu jeho rodičů.První facku jsem chytla v těhotenství.Pak se mi narodil chlapeček a chvilku byl klid.To že chlastá potají a nechodí do práce jsem zjistila později.Nastalo období hrůzy.Moje sebevědomí-což do dneška nechápu,protože jsem od přírody dominantní a mám tvrdou palici,bylo najednou úplně na nule.Možná kvůli malému,že jsem byla po porodu a měla najednou za někoho zodpovědnost mě utlumili.Scény a hádky se opakovali jako hodinky.Jeho rodiče bydledli nad námi a dělali,že nic nevidí a neslyší.Několikrát jsem s malým utekla k mámě.Přesně to,co popistuješ.Připlazil se s kytkou,brečel,omlouval se.Srdceryvné scény,na které jsem mu bohužel skočila.
Pak jsem potkala kamarádku a ona mě postavila na nohy.On šel na vojnu-jen na půl roku,protože měl pokusy o sebevraždu/dvakrát jsem mu zachránila život/a skončil na psychiatrii.To už jsem byla pryč.Prostě jsem vzala kluka a vrátila se k mámě.Moje kamarádka mi dodávala odvahu a sebevědomí se mi pomalu vracelo.Začala jsem být opět silná a jeho už jsem si do života nepustila.A nebylo to jednoduché.Snažil se ještě dlouhou dobu.Vyhrožoval,prosil.....
Už je to dost let,ale dostala jsem lekci,na kterou jsem nezapoměla.Už nikdy chlapa,kterej jednou uhodí.Svůj slib jsem dodržela.
Musíš sebrat veškeré síly,co ti zbývají a odejít.Věřím,že tě rodiče nenechají ve štychu.Jen jim musím všechno říct-úplně všechno.Udělej to pro sebe a svoje děti.Jsi mladá a život máš před sebou.Držím ti palce.Dokážeš to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.