| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hm, jenže já jsem psala o tom, že se mi nelíbí poznámky typu:

"teda jenom jsem na Tehulinky nakoukla a je mi z toho vselijak, ja to vazne nechapu, proc se tam kyblujou jmena, o kterych jsme v zivote neslysely a suverenne se tam zabydluji...me to prijde nefer"

protože to je veřejná diskuse a navíc má dost zavádějící jméno, z které není všem jasné, že je to už více-méně soukromé...

já nevím, tak si založte svojí vlastní a pojmenujte to, aby i nově příchozím na rodinu to bylo jasný..., já se jen vyjádřila k tomu, že mi tyhle poznámky přijdou zbytečně drsný, o tom, že někomu vadí, že chcete jít vedle, jsem nic nečetla, takže asi nechápu o čem Mamulík píše...

jinak, Beru, ráda půjdu do DZ, proboha na tom se nic nemění..., prostě mi to přišlo jen zbytečný

Nicméně, nemám chuť se tím dále zabývat, každá máme zrovna svých starostí dost...

Marťa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.