| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj vsem,
to se nam to tu vyrojilo poctenicka.
Holky, my jsme byli dneska na vanocni besidce ve skolce, no musela jsem slzu zamacknout. Anicka zpivala cele 2 nemecke pisne. Pak tam objevila misku s cukrovim a bylo po zpevu. Jeden dedecek uz ji tam chtel adoptovat, jak krasne zpivala. A nejlepsi byl Martin, takhle rozjetyho jsem ho jeste nevidela. On ktery se vseho boji a nejradeji by byl u maminky za sukni, tam radil jak divoch. No doufam, ze mu to do ledna az tam nastoupi vydrzi. Mela jsem podezreni, ze mu misto caje omylem nalili svaraka. Jinak my se pripravujeme na odjezd do Cech. Na Vanoce je to nejhorsi. Darky, cukrovi, zimni obleceni..... A pak zase vsechny darky nazpatek. Uz jsem premyslela, ze tady neco necham a Anicka to tu najde od Eisenasskyho Jeziska.
Jo, Jano, s detma je kriz co. Nezavdecis a nezavdecis. Muj manzel se rozhodl, ze Anicka bude rokova zpevacka a bude si na takovyhle veci co nejdriv vydelavat sama :-))))
Tak se zatim mejte, ja se jdu tvarit, ze neco delam, manzel (moc se mi libi pojmenovani Katii manza) dorazi za chvili. Tak cauky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.