| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katio,
jezis holka promin, ja si to fakt nejak blbe spojila :-( Jeste jednou se omlouvam a drzim palce at to neni nic vazneho. Vidim, ze stejne asi sama znas vsechny odpovedi. Jo a s tou sestrou mas pravdu. Ono je to pro ty prcky fakt dost tezke. Me se libilo jedno vysvetleni na americkem rodinnem serveru asi tohohle zneni. Namlouvat si, ze dite (myslim malicke) se na prichazejiciho sourozence tesi je od rodicu dost naivni. Je to asi takove, jako by prisel muz domu a rekl zene: "Vis milacku, je mi z tebou moc dobre a mam te moc rad, tak jsem se rozhodl, ze privedu jeste novou zenusku, aby ti tady nebylo smutno, kdyz tu nejsem. No vis ona bude mlada a bude se toho muset hodne naucit, takze ocekavam, ze budes hodna velka holka a pomuzes mi s tim. Takhle to vidim i ja:-) Deti casem prijdou na to, ze ve dvou se to tahne lip. Tak zlomte vaz!
Jani,
dik, za link, Oslo tam porad jeste neni, zkusim vecer. Uz musim jit shodit pyzamo, abych vsechno stihla, nez Misa prijde.
Vsem preju krasny den!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.